Jak znaleźć dobrą księgową?

Wiele lat zastanawiałem się nad założeniem swojej firmy doskonale zdawałem sobie sprawę również z faktu jak wielki obowiązek na mnie ciąży. Jeśli ostatecznie zdecyduje się chciałem dopełnić wszystkich formalności na ostatni guzik dlatego już w trakcie rejestracji nowej działalności zgłosiłem się o pomoc do najlepszego biura w Warszawie. Usługi księgowe Bielany firmy Cube Account. Doskonali profesjonaliści zrzeczenie przez właścicielkę panią Katarzynę Kuszel w ofercie Cube Account posiadają aspekty związane z rejestracją nowej działalności w tym zakresie możemy liczyć na doradztwo z zakresu wyboru formy opodatkowania, kompleksową pomoc w aspekcie wypełniania dokumentacji rejestracyjnej, dokonanie rejestracji w ZUS i US, a także doradztwo w zakresie rejestracji VAT.

Warto zauważyć że w zależności od indywidualnych wymogów i specyfiki klientów, a także ilości wykonywanej pracy ceny związane z każdym z aspektów oferty Cube Account podlegają negocjacji i są ustalane indywidualnie usługi księgowe Warszawa Bielany to również obsługa kadrowo-płacowa. W ofercie możemy liczyć na naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów zlecenia i innych, sporządzanie oraz przekazywanie deklaracji do ZUS i US oraz PFRON, sprawdzanie ewidencji wynagrodzeń i sporządzanie raportów i analiz przygotowanie świadectwa pracy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej urlopu tworzenie oraz prowadzenie akt osobowych pracowników.

Firma to zawodowy sukces pani Katarzynie Kuszel, która jest absolwentką Szkoły Głównej handlowej. Pani Katarzyna może poszczycić się otrzymaniem w 2000 roku tytułu magistra z zakresu zarządzania strategicznego uzyskała ten tytuł w Katedrze Zarządzania w Gospodarce. Oprócz tego pani Katarzyna Kuszel ukończyła studia podyplomowe o kierunku podatkowym w kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie a także rachunkowość i zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie. Oprócz tego może poszczycić się posiadaniem licencji wydanej przez samego ministra finansów. Licencjata jest związana z świadczeniem usług prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Każdy z fachowców zrzeszony przez firmę Cube Account posiada wieloletnie doświadczenie, a nadrzędnym celem działalności Cube Account https://cube-account.pl  jest rzetelne i profesjonalne a także terminowe dostarczenie wskazanej usługi. Dzięki temu umożliwiają one swoim swoim klientom maksymalne obciążenie od problemów związanych z zakresem księgowości. Marka Cube Account może pochwalić się również 100% współczynnikiem z satysfakcji jako profesjonaliści kładą nacisk na rzetelną, a także uczciwą obsługa klienta. Dzięki temu wzbudzają pełne zaufanie i robią wszystko aby w pełni sprostać oczekiwaniom swoich kontrahentów.

Posiadają również ogromne doświadczenie w branży bo działają już w niej od wielu lat. W przypadku zainteresowania prowadzeniem księgowości przez markę Cube Account https://cube-account.pl/cennik  usługi księgowe Warszawa Bielany pozostają w zasięgu twojej ręki. Jeśli usługi księgowe Bielany są obecnie obiektem Twoich poszukiwań warto skontaktować się z firmą Cube Account w celu otrzymania szczegółów oferty jaką mogę ci zaproponować.

Redakcja IwK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.