GetHome.pl – portal z największą ilością unikalnych ofert nieruchomości

GetHome.pl to innowacyjny portal specjalizujący się w ofertach zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Znajdziesz na nim oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Co wyróżnia portal na tle konkurencji? Brak duplikatów to zdecydowanie największy atut portalu, choć nie jedyny. Dlaczego warto korzystać z możliwości GetHome? Sprawdzisz poniżej.

Tylko unikalne ofert

Każdy, kto kiedykolwiek chciał kupić lub wynająć mieszkanie czy dom wie, jaką zmorą są powtarzające się ogłoszenia. Ponad 74% ogłoszeń w sieci stanowią duplikaty! Założyciele GetHome.pl zauważyli, że wielokrotnie powielane oferty nieruchomości są utrapieniem potencjalnych Klientów, dlatego przygotowali innowacyjne rozwiązanie.

Zastosowany system rozpoznaje duplikujące się oferty, uniemożliwiając kolejną publikację tych samych. Dodatkowo na portalu nie znajdziesz reklam, podbić czy wyróżnień. Sprawdź sam, wchodząc na dowolny listing (sprawdź oferty domów na sprzedaż Warszawa) i przekonaj się, jakie to proste!

Każda oferowana nieruchomość ma zweryfikowany adres, a sama lokalizacja umieszczona jest na mapie, co umożliwia szybkie odnalezienie. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, szybko i sprawnie Klienci  mogą wyszukać najbardziej dopasowane ogłoszenia.

Najwyższa jakość usług

GetHome to portal założony przez właścicieli serwisu RynekPierwotny.pl. Aby zapewnić jak najwyższą jakość usług, portal współpracuje tylko ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Wśród nich znajduje się już ponad 1000 agencji, w tym m.in. Freedom Nieruchomości, En Casa Premium Real Estate i wiele, wiele innych.

Co istotne i warte podkreślenia, portal weryfikuje partnerów, analizując m.in. opinie zamieszczane w Google, portalach społecznościowych, a także sprawdzając jakość zdjęć i opisów ofert. Dzięki temu zyskujesz pewność, że za pośrednictwem GetHome znajdziesz nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Nowości w Gethome.pl

Portal GetHome.pl od niedawna współpracuje z cenionymi artystkami Miriolą Dzik oraz Kamila Szczesniak, znanymi szerszej publiczności pod pseudonimami @KuraRysuje i @NieładnieRysuje, które tworzą wspaniałe komiksy dotyczące nieruchomości. Ten innowacyjny sposób komunikacji z użytkownikami na Facebooku i Instagramie, pomaga budować relacje z nowymi Klientami i pośrednikami.

Również plany na najbliższe lata są bardzo ambitne. Ugruntowanie pozycji w branży, wprowadzenie dodatkowych rozwiązań, ułatwiających komunikację pomiędzy pośrednikami a klientami (m.in. umożliwienie dodawania ofert prywatnych) – to tylko niektóre z nich.

Redakcja IwK