Pobierz i testuj demo Comarch ERP Optima

Jeśli mieliście kiedykolwiek styczność z oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem to prawdopodobnie spotkaliście się również z programem Comarch ERP Optima. To obecnie jeden z najbardziej popularnych programów klasy ERP na rynku polskim. Korzysta z niego około 70 tysięcy firm ze wszystkich branż i różnej wielkości. Co sprawiło, że ten program zyskał taką popularność? Złożyło się na to wiele czynników, które postaramy się przedstawić w tym artykule. Efekt wieloletnich prac rozwojowych programistów możecie bezpłatnie poznać pobierając i testując demo Comarch ERP Optima. Jakie możliwości posiada ten program dla firm?

Co sprawia, że program Comarch ERP Optima jest tak popularny?

Ten system informatyczny jest rozwijany od prawie 30 lat. Dzięki temu potrafi obsłużyć najróżniejsze procesy w firmach z większości branż. Tak rozwinięty funkcjonalnie produkt może być wykorzystany zarówno w niedużych firmach handlowo-usługowych jak i dużych firmach produkcyjnych np. do prowadzenia działu kadr i płac. Z Comarch ERP Optima korzystają także średniej wielkości przedsiębiorstwa handlowe i duże biura rachunkowe. Pozwalają na to moduły takie jak Handel i Handel Plus oraz Księga Handlowa i wersja PLUS, a także moduł Płace i Kadry, który dostępny jest również w rozszerzonej wersji. Innymi modułami, które skutecznie wspierają tego typu branże i biznesy są z pewnością moduł Środki Trwałe, Księga Podatkowa oraz CRM. Jednak tych modułów i rozwiązań jest znacznie więcej o czym przekonacie się czytając dalszą część artykułu.

Dla wielu użytkowników bardzo istotnym argumentem jest fakt, że program Comarch ERP Optima dostosowywany jest na bieżąco do zmieniających się przepisów prawa. Inni klienci cenią sobie możliwość pracy na programie w pełni online w wersji w chmurze. Także testy demo Comarch ERP Optima możliwe jest w wersji online.

zmiany prawne

Aplikacje zintegrowane i Comarch ERP 4.0.

Bogactwo funkcjonalne podstawowych modułów uzupełniane jest szerokim wachlarzem możliwości dodatkowych rozwiązań oraz aplikacji zintegrowanych z Comarch ERP Optima. Demo większości z nich jest również dostępne do pobrania lub testowania online. Jakie aplikacje zintegrowane wchodzą w skład rozwiązań ERP 4.0.?

Jedną z najczęściej wybieranych przez firmy handlowe jest aplikacja Comarch Mobile Sprzedaż służąca do łatwego składania zamówień przez przedstawicieli handlowych. Kierownik może kontrolować i planować ich prace wykorzystując aplikacje Mobile Zarządzanie i Monitorowanie. Osoby prowadzące działalność handlową doceniają także łatwą możliwość uruchomienia własnego sklepu internetowego poprzez Comarch e-sklep. Do tego warto wyróżnić także rozwiązanie e-sale i wszystko.pl. Istotnym w większości branż jest moduł Business Intelligence pozwalający na łatwą i szybką analizę danych w firmie. Pozwala on szybko i efektywnie oceniać sytuację przedsiębiorstwa oraz poprawiać jego wyniki finansowe.

Aplikacje wspierające pracę księgowości oraz kadr i płac

Producent – krakowska firma Comarch S.A. – przez lata rozwijał szereg aplikacji wspierających księgowych oraz kadrowych. Do najważniejszych z nich należą np. Comarch OCR służący do skanowania i przetwarzania dokumentów. Moduł ten sprawia, że księgowy może bardzo szybko zaksięgować dokumenty papierowe bez ręcznego przepisywania danych z dokumentu. Wiele firm korzysta także z modułu Comarch DMS, który pozwala na efektywne zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów w firmie. Do tego dochodzą inne rozwiązania takie jak e-sprawozdania i opis analityczny.

Każdy kadrowy z pewnością doceni możliwości aplikacji Comarch HRM. To rozwiązanie w pełni współpracujące z modułem Płace i Kadry Comarch ERP Optima. Demo tej aplikacji również można swobodnie testować za darmo. W skrócie Comarch HRM pozwala na planowanie grafików, urlopów oraz zgłaszanie delegacji. Jednak to nie wszystko. Dziś to aplikacja, która pozwala także na monitorowanie szkoleń, prowadzenie rekrutacji oraz ocen pracowniczych.

analizy danych online

W jaki sposób można pobrać wersję demo Comarch ERP Optima?

Można to zrobić na stronie producenta lub współpracujących firm partnerskich. W obu tych przypadkach należy jednak podać dane rejestrowe swojego przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać możliwości programu Comarch ERP Optima możesz łatwo pobrać demo na tej stronie internetowej:

https://optima-demo.com.pl/program-comarch-erp-optima-demo

Czy testy demo Comarch ERP Optima są bezpłatne?

Tak. Wersję demo programu Comarch ERP Optima można bez opłat testować przez 30 dni za darmo. Jeśli chcesz pobrać ten program możesz to zrobić jednak jednym z wymogów jest podanie numeru nip i danych firmy ponieważ jest to oprogramowanie tylko dla firm. Jeśli jednak nie chcesz pobierać i instalować programu na swoim komputerze, możesz łatwo i szybko uruchomić wersję demo Comarch ERP Optima w chmurze. W tym modelu program ten dostępny jest w pełni funkcjonalności przez przeglądarkę.

Czy wersja demo Comarch ERP Optima posiada pełną funkcjonalność?

Tak. Jednak część funkcjonalności nie jest możliwa do testowania bez pełnej licencji tego programu. Chodzi głównie o współpracę z urządzeniami i aplikacjami zewnętrznymi jak np. pobieranie danych z GUS czy NBP albo kasy fiskalne. Pozostałe możliwości funkcjonalne można bez żadnych ograniczeń sprawdzać w każdym zakresie. 30 dniowy okres testowy mierzony jest datami rozpiętości dokumentów i liczony jest od momentu wystawienia pierwszego dokumentu.

Więcej informacji o samym programie Comarch ERP Optima oraz jego wersji demo możesz znaleźć na stronie https://optima-demo.com.pl

Artykuł sponsorowany

Redakcja IwK