Prezentacja wnętrza biura w formie wirtualnego spaceru Google

Pracodawcy wciąż poszukują ciekawych rozwiązań, aby przyciągnąć kreatywnych i ambitnych ludzi do pracy w swojej firmie. Możliwości jest naprawdę coraz więcej, co daje duże pole do popisu. Aby wybić się na tle innych firm i zaproponować coś naprawdę nieoczywistego warto postawić na nowości na rynku pracy. Jedną z nich są wirtualne spacery, które mogą zaprezentować potencjalnemu pracownikowi wygląd jego przyszłego biura!

Wirtualny spacer Google po biurze – jak to wygląda?

Większość z Was z pewnością zetknęła się z wirtualnymi spacerami Google. Zwykle natrafia się na nie podczas studiowania mapy online. Możemy szybko i łatwo zmienić podgląd z ogólnego na zbliżenie wraz z użyciem zdjęć satelitarnych. Dzięki temu możemy skorzystać z Google Street View, a więc po prostu widoku ulicy i całej okolicy! Co więcej dzięki nowoczesnej technologii takie wirtualne spacery odbywają się w 360o. Panoramy sferyczne w technice hdr pozwalają na pełen ogląd na dane miejsce i poczucie, jakbyśmy tam byli!

Czy opłaca się skorzystać z wirtualnego spaceru Google w naszym biurze?

Korzyści płynących ze skorzystania z wirtualnej techniki spacerowania jest wiele. Tak jak Google Street View cieszy się niesłabnącą popularnością i wieloma praktycznymi zastosowaniami, tak też będzie z wirtualnym biurem! Z pewnością nasuwa Wam się teraz wiele pytań o kwestie finansowe, praktyczne i wizualne. Wszystko jest jasne i klarowne, bez komplikacji i ukrytych kosztów!

Po pierwsze samo utrzymanie takiego wirtualnego spaceru online jest darmowe. Za ich hosting odpowiada Google, a więc jedyne koszty ponosimy za samo wykonanie usługi. To bardzo opłacalne, gdyż spacer na mapach będzie utrzymywany bez ponoszenia żadnych opłat. Po drugie wirtualny spacer po własnej firmie to idealne narzędzie marketingowe, za równo dla potencjalnych pracowników, jak i przyszłych klientów!

Co nam daje wirtualny spacer Google Street View?

Wykonanie takiej usługi jest zwykle ustalane indywidualnie. Co za tym idzie, koszty, które poniesiemy, mogą być naprawdę stosunkowo niskie jak na jakość oraz efekty pracy. Wirtualny spacer jak narzędzie marketingowe to świetna inwestycja. W zależności od wielkości biura, liczby pokoi i ogólnego ułożenia cena jest inna. Jednak w każdym aspekcie opłacalna.

Wirtualne spacery po biurach są coraz częściej wykorzystywane w tak zwanym employer brandingu. Chodzi tutaj o przyciąganie zdolnych i ambitnych pracowników do naszej firmy. Wśród najlepszych kandydatów bardzo dużą rolę odgrywa wygląd miejsca pracy. Mają oni wiele ofert, spośród których to właśnie my chcemy wyjść na pierwszy plan. 

Wirtualny spacer po biurze a przyciąganie kandydatów na pracowników

Ukazanie miejsca pracy w takiej formie, przy użyciu nowoczesnej technologii, z pewnością przyciągnie wielu doskonałych kandydatów. Warto więc zainwestować w taką usługę u doświadczonego wykonawcy. Mamy wtedy pewność, że cały spacer Google będzie wykonany w najwyższej jakości i rzeczywiście spełni swoją rolę. Kandydaci na pracowników widząc profesjonalne podejście do sprawy od razu przełożą to na opinie o firmie.

Artykuł powstał przy współpracy z: https://www.fotografsv.pl/

Redakcja IwK