Strój w biznesie. Uszyj garnitur na miarę i wyglądaj profesjonalnie

Garnitur to z całą pewnością atrybut eleganckiego mężczyzny. Nawet jeśli nie jest noszony na co dzień, chyba każdy zgodzi się, że dobrze, żeby w garderobie każdego pana znalazł się przynajmniej jeden dobrej jakości zestaw garniturowy. Dla osób, które szukają naprawdę wysokiej klasy odzieży, idealnym rozwiązaniem jest szycie garniturów. Szycie na miarę kiedyś było przywilejem tylko osób cieszących się dużą zasobnością portfela. Obecnie na miarę szycie garniturów jest bardziej dostępne, chociaż wciąż stanowi pewnego rodzaju inwestycję. Można mieć jednak pewność, że tak przygotowany zestaw garniturowy posłuży w nienagannym stanie przez wiele, wiele lat. Jeśli chcesz wiedzieć na ten temat więcej, zapoznaj się z informacjami, które przygotowaliśmy. 

1. Garnitur na miarę – co to dokładnie jest? 

2. Jak wygląda szycie garnituru? 

3. Jakie zalety ma garnitur szyty na miarę? 

4. Gdzie znaleźć najlepiej uszyty garnitur? 

Garnitur na miarę – co to dokładnie jest? 

Szycie garniturów na miarę to idealne dopasowanie odzieży do Twojej sylwetki. Usługa wykonywana jest przez najlepszych krawców. Garnitury, które powstają w ten sposób, są bardzo komfortowe w noszeniu. Wiele osób nie przepada za noszeniem eleganckiej odzieży. Często wynika to z faktu, że garnitury są niedopasowane i wykonane ze słabej jakości, niewygodnych materiałów. Ten problem znika, jeśli w grę wchodzi usługa szycia garniturów na miarę. Jeśli poszukujesz takiej usługi, zajrzyj na stronę www.cafardini.com

Jak wygląda szycie garnituru? 

Uszycie garnituru na miarę to proces, który trwa wiele etapów. W końcu garnitury powstają całkowicie od podstaw. W zależności od stylu pracy krawca, zwykle proces wymaga minimum czterech spotkań z klientem. Pierwsze spotkanie to zwykle rozmowa o oczekiwaniach. Następuje także wybór tkaniny, a także krój garnituru. Trzeba też określić jego styl, jak również przeznaczenie. Nieco inny będzie garnitur na ślub, a inny na swobodniejsze spotkania biznesowe. Na pierwszym spotkaniu krawiec zdejmuje także miary, potrzebne do przygotowania odzieży. Następnie na postawie wykonanego szablonu szyta jest marynarka. W trakcie kolejnej przymiarki jest ona zwykle mierzona bez rękawów i dodatków. Dopiero w trakcie drugiej przymiarki, czyli trzeciego spotkania, klient mierzy spodnie i kompletną marynarkę. Po tym krawiec nanosi ostatnie poprawki i ostatecznie wykańcza projekt. Cały proces trwa zwykle od 8 do 10 tygodni, warto więc zamówić garnitur szyty na miarę z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Jakie zalety ma garnitur szyty na miarę? 

Garnitur szyty na miarę to luksus, który jest wyciągnięcie ręki. Jest to usługa skierowana nie tylko do stałych klientów. Coraz więcej osób decyduje się na oddanie się w ręce krawca i zdjęcie miary. Garnitury uszyte w ten sposób są niezwykle wygodne i komfortowe w noszeniu. Materiał jest najwyższej jakości. Zarówno fason spodni, jak i marynarki jest idealnie dopasowany do sylwetki. Eleganckie elementy garderoby zwykle kojarzone są z niewygodnymi ubraniami noszonymi od święta. Garnitur szyty na miarę zdecydowanie przeczy tym założeniom. 

Gdzie znaleźć najlepiej uszyty garnitur? 

Interesuje Cię garnitur na miarę Warszawa? Zajrzyj do Cafardini. To fachowcy od szycia na miarę. Możesz złożyć tam zamówienie na elegancką odzież o różnym kroju i przeznaczeniu. Kompletując garderobę, warto pamiętać też o dodatkach. Ważne są wygodne buty, pasek, a także płaszcz. Jednak bazę całej stylizacji stanowi garnitur i to o ten produkt warto zadbać w pierwszej kolejności. Jesteśmy przekonani, że garnitur szyty na miarę sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Redakcja IwK