Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

TETA AIR, czyli jak przyspieszyć cyfryzację swojego przedsiębiorstwa?

29 stycznia 2021 TETA AIR

2020 rok postawił światową gospodarkę przed niebagatelnym wyzwaniem. Wprowadzone przez pandemię koronawirusa obostrzenia wywróciły do góry nogami dotychczasowe procedury i przyzwyczajenia. Jednym z najbardziej dostrzegalnych symptomów nowej rzeczywistości jest bez wątpienia upowszechnienie pracy zdalnej, która przestała być przywilejem relatywnie wąskiej grupy freelancerów. Jak sprawić, aby korzyści home office objęły jak najszersze grono Twoich pracowników?

W jaki sposób TETA AIR poprawia jakość pracy zdalnej?

Zatrudnionych w firmie pracowników można podzielić na dwie zasadnicze grupy: specjalistów pracujących bezpośrednio dla klientów, których praca generuje zyski dla przedsiębiorstwa, oraz osoby pracujące dla samej firmy, których zadaniem jest usprawnienie organizacji pracy dla wszystkich zatrudnionych. Największym przedstawicielem drugiej grupy jest oczywiście dział HR & Payroll, odpowiedzialny za lwią część czynności, wpływający na workflow danej firmy, takich jak:

  • naliczenie i transfer wypracowanej pensji,
  • powiększenie należnego wynagrodzenia o premie bądź nadgodziny,
  • ustalanie grafików,
  • zarządzanie zwolnieniami lekarskimi i wnioskami urlopowymi,
  • wystawianie kluczowych dokumentów, takich jak PIT czy świadectwo pracy,
  • uiszczanie składek zdrowotnych i emerytalnych w imieniu pracowników.

Jak odciążyć pracowników w wykonywaniu powyższych obowiązków? Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest bez wątpienia inwestycja w zaawansowany program kadrowo płacowy, taki jak TETA AIR, który wesprze pracowników Twojej firmy na dwóch płaszczyznach. Specjaliści HR & Payroll będą mogli skorzystać z zaawansowanych narzędzi automatyzacji cyklicznych zadań. Na pozostałych pracowników czekać będzie nowoczesny portal pracowniczy, za pomocą którego będą w stanie samodzielnie zmienić dane osobiste i składać niezbędne w danej chwili zapytania.

Oprogramowanie klasy TETA AIR usprawnia organizację home office

Sprawne wdrożenie pracy zdalnej przynosi wymierne korzyści zarówno pracodawcy, jak i pracownikom. Przedsiębiorcy z pewnością zauważą spadek kosztów stałych, związanych ze zużyciem energii czy eksploatacją przestrzeni biurowych. Zatrudnieni specjaliści również zauważą szereg oszczędność czasu i pieniędzy, związaną przede wszystkim z brakiem konieczności dojazdów do pracy.

Wdrożenie oprogramowania kadrowo płacowego TETA AIR pozwala zsynchronizować działania specjalistów niezależnie od godzin pracy i miejsca, w którym się znajdują. Do wykonywania swojej pracy wystarczy wówczas wyłącznie komputer z dostępem do internetu – zaimplementowanie systemu usprawniającego workflow gwarantuje ciągłość komunikacji wewnątrz poszczególnych zespołów i błyskawiczne rozwiązanie pojawiających się zapytań.

Czy TETA AIR sprawdzi się również w Twojej firmie?

Wśród wielu zalet systemów pokroju TETA AIR warto wyróżnić elastyczność i niskie, stałe koszty operacyjne. To doskonała propozycja dla każdego przedsiębiorstwa, które pragnie zachować pełną wydajność w dobie niezbędnej pracy zdalnej. Już dziś odwiedź stronę internetową firmy Unit4 i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w oprogramowanie kadrowo płacowe TETA AIR.

Źródło: TETA-AIR.pl – System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw

Jazda po alkoholu

Redakcja IwK

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o rozwój osobisty, karierę zawodową, naukę i stabilność finansową spotyka się z praktycznymi poradami i inspirującymi artykułami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

służbowe auto
Ekspres do kawy w lokalu usługowym
systemy rejestracji czasu pracy

Jesteś zainteresowany reklamą?

systemy rejestracji czasu pracy