Etui na telefon – jaki model wybrać?

Posiadanie smartfona to wygoda i funkcjonalność w jednym. Współczesna technologia w ciągu kilku lat wystrzeliła do przodu. Kiedyś korzystaliśmy z urządzeń wielkości małego portfelika dla dzieci. Dziś możemy liczyć na telefony o nieco większej rozdzielczości. Te mini komputery wymagają posiadania zabezpieczenia. Z uwagi na duże rozmiary etui skórzane iPhone 12 może uratować Twój telefon w każdej sytuacji. Sprawdź, dlaczego warto nosić profesjonalne pokrowce do telefonu. 

Nagły spadek z wysokości 

Sytuacja może mieć miejsce na co dzień. Mając na myśli spadek z wysokości mowa tu o wypadnięciu z kieszeni. Nasze ubrania nie zawsze posiadają kieszenie zamykane na zamek. Dlatego posiadanie etui do iPhone 12 w wersji skórzanej zabezpieczy uciekiniera ze zbyt luźnej kieszeni. Nagły upadek z wysokości jest możliwy w trakcie wykonywania codziennych ruchów. Jak wygląda to w praktyce? Trzymając telefon w bocznej kieszeni schylamy się i telefon ląduje na chodniku. Bez odpowiedniej ochrony telefon ze szklaną obudową może uciec zniszczeniu. Profesjonalne etui skórzane iPhone 12 jest w stanie ochronić sprzęt przed negatywnymi czynnikami mechanicznymi. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć m.in. pęknięcia, zadrapania lub całkowitą utratę obudowy. Ten ostatni może się zdarzyć w trakcie sportowej rywalizacji.

Uprawianie aktywności fizycznej, a utrata telefonu

Sport to zdrowie. Jednak nie w przypadku telefonów z dużym ekranem i szklaną obudową z dodatkiem aluminium. Te typu telefonów są narażone na liczne uszkodzenia tylnie i przednie. Poza obowiązkowym szkłem hartowanym trzeba zainwestować w dobre etui skórzane iPhone 12 na tylną część smartfonu. Dzięki skórzanemu zabezpieczeniu mamy pewność, że telefon przetrwa w każdych warunkach. Jak wygląda to w praktyce?

W trakcie jazdy na rowerze telefon upada szklaną obudową. Zamiast rozpaść się na kawałki etui amortyzuje upadek. Jest rodzajem poduszki bezpieczeństwa dla poszkodowanego. Grubość skóry i jej twardość z powodzeniem uchroni telefon przed upadkami o długości naszej nogi lub klatki piersiowej.

Trwałość obudowy ochronnej

W trakcie wyboru etui na telefon iPhone 12 formie skórzanej podkładki jest dość trwałe. Naturalny materiał jest w stanie wytrzymać codzienne noszenie w kieszeni, w plecaku lub pomiędzy rzeczami w torebce. Skóra pięknie się starzeje i jest odporna na lekką wilgoć. Kiedy telefon wypadnie np. na umytą podłogę skóra nie wchłonie ani grama wilgoci. Stosowanie skórzanego etui z magnesem pozwala na indukcyjne ładowanie telefonu.

Redakcja IwK