Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

Infinite SFA – skuteczne wsparcie procesów biznesowych

Praca Data publikacji - 30 sierpnia 2023 Autor - Redakcja IwK

Jeżeli myślisz o skutecznym wsparciu procesów biznesowych realizowanych przez rozproszone zespoły handlowe, Infinite SFA (Sales Force Automation) od Infinite IT Solutions jest właśnie dla Ciebie. 

Czym jest Sales Force Automation od Infinite IT Solutions?

Infinite SFA to nowoczesna i wydajna platforma sprzedażowa, zaprojektowana z myślą o optymalizacji pracy zespołów handlowych. Głównym celem tego narzędzia jest wspieranie kluczowych procesów biznesowych realizowanych przez Twoją firmę, w szczególności tych, które są realizowane przez rozproszone zespoły handlowe. Infinite SFA doskonale sprawdzi się zarówno w małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Narzędzie to oferuje elastyczną architekturę umożliwiającą dostosowanie zakresu funkcjonalnego aplikacji do specyfiki i potrzeb Twojej firmy. Infinite SFA jest stale rozwijane i aktualizowane przez zespół doświadczonych specjalistów, dzięki czemu stale dostarcza najnowszych rozwiązań.

sfa

Jakie korzyści zapewni Ci Infinite SFA?

Infinite SFA przyniesie szereg korzyści dla Twojej firmy, managerów oraz pracowników mobilnych. 

 • Dla firmy – Infinite SFA pomoże w zwiększeniu sprzedaży, poprawie efektywności pracy działu sprzedaży, standaryzacji struktury i modelu biznesowego zespołu sprzedaży, zarządzaniu celami handlowymi, a także dostępie do usystematyzowanej i aktualnej wiedzy o rynku oraz konkurencji. To wszystko przełoży się na wyższą jakość decyzji biznesowych opartych na wiarygodnych danych.
 • Dla managerów – dzięki Infinite SFA managerowie zyskają bieżącą, kompleksową kontrolę nad działaniami podległych pracowników, dzięki czemu będą w stanie rzetelnie oceniać ich efektywność pracy, szybko reagować na niepożądane działania, kontrolować realizację otrzymanych celów biznesowych, jak również poznać aktualną sytuację na obsługiwanych obszarach rynku.
 • Dla pracowników mobilnych – Infinite SFA oszczędzi prywatny czas pracowników, ograniczy ręczną pracę za sprawą automatyzacji powtarzalnych czynności, poprawi komfort pracy dzięki dostępowi do niezbędnych materiałów i informacji w jednej aplikacji oraz zapewni efektywne wykorzystanie czasu pracy dzięki narzędziom optymalizacji jej planowania.

Najważniejsze funkcjonalności Infinite SFA

Infinite SFA oferuje szereg funkcjonalności, które przyczynią się do poprawy efektywności pracy Twojego zespołu:

 • obsługa rozbudowanych kart produktowych z multimediami,
 • definiowanie ofert i indywidualnych cenników,
 • planowanie pracy w oparciu o wbudowany kalendarz pracy,
 • monitoring pracy za pomocą kilkudziesięciu wskaźników KPI,
 • bieżący pomiar realizacji celów i sygnalizowanie prognozowanego poziomu ich realizacji,
 • możliwość śledzenia tras przejazdu handlowców podczas dnia pracy,
 • geolokalizacja klientów,
 • centralnie sterowane dokumentami, materiałami marketingowymi, multimediami udostępnianych handlowcom na urządzenia mobilne,
 • atrakcyjne formy prezentacji oferty (lista, galeria, katalog),
 • rozbudowana obsługa tworzenia zamówień.

Każda z tych funkcjonalności została stworzona z myślą o Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że Infinite SFA pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe.

Materiał zewnętrzny

Redakcja IwK

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o rozwój osobisty, karierę zawodową, naukę i stabilność finansową spotyka się z praktycznymi poradami i inspirującymi artykułami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Wpływ kolorów na percepcję marki