Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

Jak zostać partnerem PragmaGO i rozwijać swój biznes z finansowymi rozwiązaniami dla firm?

Praca Data publikacji - 3 lutego 2024 Autor - Redakcja IwK
Jak zostać partnerem PragmaGO


Firmy, które chcą osiągnąć sukces rynkowy, muszą dbać nie tylko o to, by oferować swoim klientom asortyment na najwyższym poziomie. Równie ważne jest też to, aby móc zaproponować im szereg wygodnych rozwiązań, takich jak płatność odroczona czy zakupy na raty. Dzięki tego typu narzędziom dynamiczne rozwijanie biznesowego przedsięwzięcia jest zdecydowanie prostsze i wygodniejsze. Jedną z firm, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm w tym zakresie, jest PragmaGO. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat rozwiązań oferowanych przez ten podmiot. Zapraszamy do lektury.

Wyjątkowe rozwiązania finansowe dla firm od PragmaGO – do kogo są kierowane?

PragmaGO to jeden z liderów branży finansowej, który posiada niezwykle rozbudowaną ofertę rozwiązań finansowych dedykowanych przedsiębiorcom. Korzystając z nich można znacząco zwiększyć poziom sprzedaży oraz wzbogacić ofertę swojego przedsiębiorstwa. Do kogo kierowane są rozwiązania PragmaGO?

Na współpracę z PragmaGO mogą zdecydować się m.in. podmioty działający w branży e-commerce, np. platformy sprzedażowe i zamówieniowe, marketplace oraz systemy rezerwacyjne, sklepy internetowe funkcjonujące na platformach takich jak PretaShop, Allegro, Shoper czy Skyshop. Oprócz tego, PragmaGO swoje rozwiązania kieruje też do przedsiębiorstw współpracujących ze swoimi dostawcami na podstawie rozliczeń z wykorzystaniem faktur z odroczonym terminem płatności. Mogą to być np. firmy działające w branży produkcyjnej, budowlanej czy spożywczej a także wszelkiego rodzaju podmioty, które funkcjonują w ramach sektora B2B. 

Nawiązanie partnerstwa z PragmaGO może przynieść wiele korzyści. Zróżnicowane usługi finansowe, które oferuje ten podmiot, mogą przyczynić się m.in. do tego, iż oferta będzie lepiej dostosowana do potrzeb klientów, wzrośnie średnia wartość koszyka zakupowego, poprawi się lojalność kontrahentów, a klienci zyskają dostęp do środków bez ryzyka. Wszystko to powoduje, że współpraca z PragmaGO  to naprawdę doskonały wybór. Szczegółowe informacje na temat propozycji PragmaGO dostępne są na https://pragmago.tech/pl/

Raty dla biznesu 

Jedna z propozycji PragmaGO to raty dla biznesu. Na czym polega to rozwiązanie i do kogo jest kierowane? Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są pytani przez klientów biznesowych o możliwość skorzystania z rat. 

Co najważniejsze, w ramach tego modelu współpracy można im je zaoferować bez konieczności angażowania własnego kapitału. Polega to na tym, iż kupujący składa zamówienie bez konieczności opłacenia go natychmiast, zaś sprzedający dostaje pieniądze od razu – z PragmaGO. Liczba rat do wyboru jest bardzo zróżnicowana – może wynieść 3, 6, 9, 12, 24 lub 36 rat. Kwota możliwego uzyskania odnawialnego limitu finansowania to z kolei nawet 100 000 zł. 

Finansowanie dostawców

Inna popularna usługa od PragmaGO to finansowanie dostawców. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest fakt, iż przedsiębiorca zyskuje możliwość zaoferowania swoim dostawcom natychmiastowej płatności, bez angażowania swoich środków. Sfinansowanie faktur należy do obowiązków PragmaGO, zaś przedsiębiorca opłaca należności wobec PragmaGO według wcześniej przyjętego harmonogramu.

Materiał zewnętrzny

Redakcja IwK

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o rozwój osobisty, karierę zawodową, naukę i stabilność finansową spotyka się z praktycznymi poradami i inspirującymi artykułami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Ochrona Sygnalistów?