Strona główna
Nauka
Tutaj jesteś

Studia podyplomowe na Akademii Śląskiej

Nauka Data publikacji - 9 października 2023 Autor - Redakcja IwK
Akademia Śląska


Rozwiń swoje kompetencje, zdobądź nowe umiejętności, osiągnij sukces i zyskaj interesujące perspektywy rozwoju!

Akademia Śląska w Katowicach zaprasza do trwającej rekrutacji III edycji studiów podyplomowych oraz studiów MBA (Master of Business Administration) – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

Studia na Akademii Śląskiej

Studia MBA (Master of Business Administration) – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, jakie dzisiejszy, dynamiczny świat stawia przed kadrą odpowiedzialną za nadzór i organizację w sektorze ochrony zdrowia. Nowoczesna forma edukacji nie tylko kształci przyszłych liderów, ale również umożliwia przekształcenie systemów opieki zdrowotnej na lepsze. W trakcie studiów poszerzamy umiejętności z zakresu zarządzania strategicznego, wiedzy prawnej i ekonomicznej ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki otoczenia prawno-gospodarczego podmiotów leczniczych, poprawiających jakość procesów zarządczych, które otwierają naszym Absolwentom możliwość kandydowania do rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Moduły prowadzone przez wybitnych wykładowców oraz praktyków zapewniają szansę na zdobycie wysokich umiejętności menedżerskich, jak również na nawiązanie cennych kontaktów i wymiany doświadczenia z mentorami branżowymi. 

Dołącz do licznego grona Absolwentów Studiów MBA na Akademii Śląskiej już dziś! Zainwestuj w przyszłość i podnieś jakość opieki zdrowotnej, dzięki kompleksowej wiedzy zdobytej w murach Akademii. 

Sprawdź pełną ofertę studiów podyplomowych, które w roku akademickim 2023/2024 przygotowała Akademia Śląska.

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe w Akademii Śląskiej to najlepsza okazja do rozwijania zainteresowań i pasji, a przede wszystkim do poszerzania wiedzy i umiejętności, bądź odkrywania zupełnie nowych, edukacyjnych przestrzeni. Oferta studiów podyplomowych w AŚ to przede wszystkim innowacyjne kierunki techniczne (takie jak Mechatronika, Budowa Napowietrznych Linii Elektroenergetycznych Wysokich Napięć), artystyczne (Architektura Wnętrz, Grafika Reklamowa, Zarządzanie na Rynku Sztuki), medyczne (Medycyna Estetyczna, Badania Kliniczne) i wiele innych. Wszyscy zainteresowani podnoszeniem poziomu swojego wykształcenia, w Akademii Śląskiej, znajdą gamę dziedzin i zagadnień, które tworzą oryginalną ofertą dydaktyczną.

Najważniejszym założeniem studiów podyplomowych w Akademii Śląskiej jest poszukiwanie kolejnych obszarów, w których najistotniejsze znaczenie ma kreatywność.

Rekrutacja online trwa do 30 października 2023 r. 

Akademia Śląska – Twoje marzenia stają się rzeczywistością!

Materiał zewnętrzny

Redakcja IwK

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o rozwój osobisty, karierę zawodową, naukę i stabilność finansową spotyka się z praktycznymi poradami i inspirującymi artykułami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

ksiegowa-praca-przy-komputerze