Potrzebujesz pomocy przy zatrudnieniu? Wiemy, kto Ci pomoże!

Potrzebujesz kompleksowej obsługi w zakresie rekrutacji i zatrudniania pracowników? Brakuje Ci rąk do pracy w Twoim przedsiębiorstwie lub zakładzie, ale boisz się zaufać niesprawdzonej agencji pracy tymczasowej? A może szukasz pracowników zza granicy, którzy spełnią Twoje oczekiwania i wykonywać będą pracę na odpowiednim poziomie? Prowadzisz działalność we Wrocławiu i nie orientujesz się w pośrednikach pracy? Dobrze trafiłeś. Poniższy artykuł wyjaśnia po czym poznać najlepszą firmę z tej branży i kto jest aktualnie lokalnym liderem w mieście 100 mostów.

Po pierwsze – szeroka oferta

W tym biznesie nie można ograniczać się jedynie do jednego czy dwóch aspektów rekrutacji, więc jeśli ktoś ma w ofercie jedynie „znajdę Ci pracowników”, omijaj takiego jegomościa z daleka. Porządny pośrednik przedstawi Ci ofertę z zakresu pracy tymczasowej, serwisu on-site, outsourcingu czy nawet rekrutacji specjalistów. Oznacza to, że będzie w stanie pomóc Ci znaleźć dowolną liczbę osób do zatrudnienia na określonych stanowiskach, ale zaproponuje także pomoc dla Twojego działu HR w przypadku wzmożonego popytu czy zwiększonej ilości zamówień. Najlepsza agencja pracy tymczasowej pod tym kątem to od kilku już lat AB OVO Solutions, która zdobyła uznanie wśród przedsiębiorców dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych usług.

Najważniejsze – praca tymczasowa i pracownicy z Ukrainy

Nowoczesna agencja cały czas podąża za trendami, a te wskazują obecnie, że najbardziej porządani są pracownicy tymczasowi a także personel zza wschodniej graniczy. Kadra zatrudniana tymczasowo pomoże udźwignąć chwilowy wzrost sprzedaży czy zwiększoną produkcję, a dobrze dobrany podwykonawca pomoże znaleźć takowych pracowników i przeprowadzi proces ich zatrudniania. Jeśli zaś chodzi o Ukraińców, AB OVO Solutions, działająca we Wrocławiu, zajmuje się przewizieniem rekrutowanej kadry z Ukrainy do Polski, zapewnia im zakwaterowanie, pomaga we wszelkiego rodzaju biurokracji, a nawet bierze odpowiedzialność za kontakt i odpowiadanie przez organami kontrolnymi jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Straż Granicza.

Kto najlepszy we Wrocławiu?

Wymieniona powyżej AB OVO Solutions to najlepsza agencja pracy tymczasowej we Wrocławiu i jest to opinia przedsiębiorców z tego miasta od dobrych kilku lat. Szerokie portfolio pomyślnie wykonanych projektów i zleceń, wydłużająca się lista zadowolonych klientów, wieloletnie doświadczenie i wiedza  to atuty, których nie da zdobyć się w kilka miesięcy. Dlatego właśnie jest to niekwestionowany lider w dziedzinie pomocy w pozyskaniu rąk do pracy dla polskich właścicieli firm i przedsiębiorstw.

Artykul powstał we współpracy z Agnecją Pracy z AB OVO Solutions – https://abovosolutions.eu/agencja-pracy-wroclaw/

Redakcja IwK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *