Program lojalnościowy dla pracowników

Jako właściciel firmy z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie docenianie pracownika i uznanie jego dotychczasowych wyników. Chcąc wynagradzać zatrudnione osoby i każdego roku przekazywać im odpowiednią gratyfikację za włożony trud oraz lojalność, dobrym rozwiązaniem jest przekazanie bonów podarunkowych. Na jaki model współpracy się jednak zdecydować, aby nie ponosić zbyt dużych kosztów? Jednym z rozwiązań jest program lojalnościowy dla pracowników

  • Co da ci udział w programie lojalnościowym dla pracowników? 
  • Proponowane opcje programu lojalnościowego

Co da ci udział w programie lojalnościowym dla pracowników? 

Programy lojalnościowe dla pracowników, to zawsze dobre rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści. Dlaczego? Po pierwsze docenia pracownika, a ciebie jako pracodawcę stawia w dużo lepszym świetle. Nie od dziś wiadomo, że drobne nagrody rzeczowe mogą zmotywować jeszcze bardziej do działania, co przełoży się na wyniki oraz dużo lepszą wydajność przedsiębiorstwa. Po drugie, gotowy program motywacyjny zdejmie z ciebie obowiązek planowania i szukania najlepszej formy podarunku. 

Program lojalnościowy dla pracowników oparty na bonach Sodexo to popularne rozwiązanie na rynku pracy. Jest to nowoczesna forma wspierania sprzedaży, która nie tylko podniesie wydajność, ale również pozwoli ci na pozyskanie zupełnie nowych klientów. A to, jak powszechnie wiadomo, z pewnością zwiększy dotychczasowe obroty firmy. 

Proponowane opcje programu lojalnościowego

Wdrożenie programu lojalnościowego okazuje się bardzo proste i niezwykle szybkie. Na stronie internetowej partnera znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Uzupełnij najważniejsze dane, podając informacje o firmie, a przedstawiciel skontaktuje się z tobą, aby uzgodnić preferowane warunki współpracy. Wśród poszczególnych opcji możesz wybrać nowoczesne, elektroniczne karty, na których pracownicy znajdą przelewy do wykorzystania w wybranych sklepach. Dużym udogodnieniem jest również dobór e-karty, która z powodzeniem można przechowywać wyłącznie na telefonie komórkowym.

Oczywiście, wciąż udostępniona jest opcja klasycznych bonów prezentowych w formie papierowej. Te mogą przybierać konkretną wartość lub pakiet zniżek do wybranych punktów sprzedażowych. 

Wykorzystanie programów motywacyjnych da ci możliwość osiągnięcia wymarzonego sukcesu i nawiązania bliższej relacji zarówno z partnerami biznesowymi, współpracownikami, jak i lojalnymi klientami. Zapoznaj się z pełną ofertą i wprowadź zmiany, które przyniosą ci miarodajne korzyści. 

Redakcja IwK